نمایندگی و خدمات پس از فروش ایسوس، تعمیرات تخصصی گوشی ایسوس، تبلت ایسوس، لپ تاپ ایسوس

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در مرکز همراه ایرانیان با بهترین تجهیزات متناسب با عملکرد و قطعات دستگاه و با استفاده از با تجربه ترین کارشناسان تعمیر انجام می پذیرد. در نمایندگی ایسوس همراه ایرانیان آرشیوی کامل از قطعات برای تعمیر لپ تاپ ایسوس شما وجود دارد که این آرشیو ضمن سرعت بخشیدن در تعمیر و ارائه خدمات باعث بالا رفتن سطح کیفیت در تعمیر شده است. در تعمیر لپ تاپ ایسوس به دلیل حساس بودن این دستگاه باید از تجهیزاتی که متناسب با عملکرد و مدل انواع لپ تاپ این برند است استفاده شود و همچنین کارشناسان تعمیر در عمل باید به کلیه قطعات و کلیه مشکلات این لپ تاپ ها آشنا باشند و تجربه کافی را در زمینه تعمیر داشته باشند که در مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان این نکات مهم انجام پذیرفته است.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

مراحل دریافت و تعمیر لپ تاپ ایسوس:

دریافت و ارایه رسید لپ تاپ ایسوس

دریافت لپ تاپ ایسوس شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی لپ تاپ ایسوس

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر لپ تاپ ایسوس

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس مدل roggl502vs c

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس مدل roggl502vs c

تعمیرات لپ تاپ ایسوس مدل k556uq k

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس مدل k556uq k

تعمیرات لپ تاپ ایسوس مدل v401uq c

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس مدل v401uq c

تعمیرات لپ تاپ ایسوس  مدل K550VX  D

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسوس مدل K550VX D

3.0/5 (2 رای)
واتسآپتماس با نمایندگی ایسوس