نمایندگی و خدمات پس از فروش ایسوس، تعمیرات تخصصی گوشی ایسوس، تبلت ایسوس، لپ تاپ ایسوس

تعمیرات تبلت ایسوس در این مرکز به دلیل وجود کارشناسان مجرب و با تجربه ما و استفاده از بهترین قطعات و ابزار آلات با کیفیت و پیشرفته به بهترین نحو در نمایندگی  تعمیر تبلت ایسوز همراه ایرانیان انجام می شود.داشتن سال ها تجربه در امر تعمیر محصولات ایسوس و داشتن متخصصانی بر پایه دانش و تجربه فراوان و به کار گیری از برترین تکنولوژی های برای تعمیر باعث شده تا نمایندگی ایسوس همراه ایرانیان از دیگر نمایندگی های تعمیر متمایز شود. از جمله خدماتی که ما به مشتریان عزیز خود می دهیم عیب یابی و آنالیز تخصصی جز به جز دستگاه ایسوس و ارائه گزارش فنی از وضعیت دستگاه به شما عزیزان می باشد که این امر باعث رضایت کامل مشتریان ما می باشد.

تعمیر تبلت ایسوس

مراحل دریافت و تعمیر تبلت ایسوس:

دریافت و ارایه رسید تبلت ایسوس

دریافت تبلت ایسوس شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی تبلت ایسوس

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر تبلت ایسوس

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

تعمیرات تبلت ایسوس asus zenpad s 8.0 z580ca

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل asus zenpad s 8.0 z580ca

تعمیرات تبلت ایسوس  ZenPad 3S 10 Z500KL

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل ZenPad 3S 10 Z500KL

تعمیرات تبلت ایسوس asus zenpad c 7.0 z170mg

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل asus zenpad c 7.0 z170mg

تعمیرات تبلت ایسوس ZenPad 10 Z300CNL

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل ZenPad 10 Z300CNL

تعمیرات تبلت ایسوس ZenPad 10 Z301ML

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل ZenPad 10 Z301ML

تعمیرات تبلت ایسوس ZenPad 3 8.0 Z581KL 4G B

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل ZenPad 3 8.0 Z581KL 4G B

تعمیرات تبلت ایسوس ZenPad C 7.0 Z171KG

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل ZenPad C 7.0 Z171KG

تعمیرات تبلت ایسوس ZenPad 8.0 Z380KNL

نمایندگی ایسوس و تعمیرات تخصصی تبلت ایسوس مدل ZenPad 8.0 Z380KNL

4.0/5 (2 رای)
واتسآپتماس با نمایندگی ایسوس